top of page

AVANTAJLAR

Gorilla Overlander kabin içi çekmece sistemleri kullanıcılarına avantajlar sunar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kabin içi çekmece sistemleri ürün özellikleri ile ön planda.

neden çekmece

Çekmece kullanımı ile ilgili kafanızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

bize yazın

Gorilla Overlander çekmece sistemleri hakkında merak ettiklerinizi bizimle paylaşın.

GORILLA ÇEKMECE SİSTEMİ GARANTİ BİLGİLERİ

Gorilla Overlander kabin içi çekmece sistemleri 2 yıl garantilidir.

Gorilla Overlander kabin içi çekmece sistemleri; yetkili servis tarafından kurulduğu ve amacına uygun kullanıldığı sürece, düşük kaliteli malzeme ve/veya işçilikten kaynaklanan kusurlardan arınmış olacağını garanti eder.

 

Gorilla Overlander; kullanıcı hatasına bağlı olmayan ürüne ait kusurlu parçaları ücretsiz olarak onaracağını veya orijinal parçalarla değiştireceğiniz garanti eder. Bu garanti özellikle kazalar, yanlış kullanım, üretici tarafından yapılmayan değişiklikler, yetkili servis tarafından yapılmayan montaj, yanlış kurulum veya bu garantide listelendiği gibi uygun olmayan bakım ve bakım eksikliğinden kaynaklanan hasarları hariç tutar.

GARANTİ ŞARTLARI

  • Bu garanti; Gorilla Overlander tarafından yetkilendirilmiş teknik servis dışında herhangi biri tarafından kurulan ürün, aksesuar veya ekipmanlar için geçerli değildir.

  • Bu garanti; kazalar, yanlış kullanım, extreme off road kullanımları, Gorilla Overlander tarafından yetkilendirilmiş teknik servis dışında yetkili olmayan kişilerce uygulanan parça değişiklikleri ve modifikasyonlardan kaynaklanan; su teması, yalıtım sorunları, asit yağmuru, havadaki serpinti (doğal veya kimyasal), ağaç özsuyu vb. tuz, yol tehlikeleri, dolu, yağmur, kar, rüzgar fırtınaları, sel, deprem ve diğer doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar için geçerli değildir. Hammaddeye, ürün malzemelerine uygun olmayan bakım yapıması ve bakım eksikliğinden kaynaklanan sıkıntılar dışında; araç kabininiz veya kasanızda Gorilla Overlander çekmece sistemlerinin araç ile temas ettiği yerlerde küçük boya ve metal aşınması normal aşınma ve yıpranma olarak kabul edilir.

Gorilla Overland Logo

  • Bu garanti; Gorilla Overlander kabin içi çekmece sistemlerinin kapalı kabin içinde muhafaza edilmeyen, kapaksız veya araç içinde kapatılmadan ve sabitlenmeden kullanılmasından kaynaklanan hasarlar için geçerli değildir.

  • Gorilla Overlander farklı partilerde verilen siparişlerde oluşacak renk tonu ve ölçü değişiklikleri kaynaklı uyumsuzluklardan sorumlu değildir. 

  • Gorilla Overlander kabin içi çekmece sistemlerinde kullanılan çekmece kilitleri; kilit üreticisinin garantisi kapsamında; kullanıcı hatası dışındaki arızalara karşı bir yıl garantilidir.

  • Tüm bakım ve onarımlar; Gorilla Overlander tarafından yetkilendirilmiş distribütör, satıcı ve/veya teknik servis tarafından; yalnızca Gorilla Overlander genel merkezindeki Gorilla Overlander “Servis Yöneticisinden” izin alındıktan sonra gerçekleştirilir. Gorilla Overlander belirttiği garanti süresi dışında, hiç kimseye Gorilla Overlander ürünleri ile ilgili olarak kendi adına herhangi bir yükümlülük ve garanti oluşturma yetkisi vermez.

UYARI: Gorilla Overlander kabin içi çekmece sistemleri; izinsiz girişleri önlemek için kilit ve bağlantı elemanları ile montajlanmıştır. Ancak; Gorilla Overlander bu tür izinsiz giriş ve sert müdahale durumunda açılmama garantisi vermez.

Bu garanti;

  • Kötüye kullanım veya yanlış kullanımdan kaynaklanan hasarları kapsamaz.

  • Gorilla Overlander bu ürünün kırılamayacağını garanti etmez.

  • GORILLA OVERLANDER; YANLIŞ KULLANIM, HIRSIZLIK, MÜLKİYET HASARI, OFF ROAD ARAZİ KULLANIMLARI VE BENZERİ HİÇBİR ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAZ.

bottom of page